קופות ממוחשבות - הפתרון המושלם להגדלת הכנסות ורווחיות העסק

אם חיפשתם מידע על קופה רושמת מחיר, אתם במקום הנכון! מהלך של רכישת קופה רושמת ממוחשבת, הוא מהלך לא מבוטל מבחינת ההוצאה הכספית של בית העסק. מחיר קופות רושמות יכולות להשתנות ולכן חשוב לקחת כמה גורמים בחשבון לפני שמזמינים את נציג המכירות של חברת הקופות הממוחשבות.

קופה ממוחשבת סטנדרטית חייבת להכיל בתוכה חומרה הכוללת: מחשב, מערכת הפעלה, מסך ( מגע או רגיל ), מדפסת קופה, מגירה, קורא כרטיסי אשראי וקורא ברקוד. בנוסף, מתווספת לקופה לעסק תוכנת ההפעלה של הקופה ותוכנה לעבודה עם כרטיסי אשראי.

קופה ממוחשבת לעסק מחיר – כמה עולה קופה רושמת?

מחיר סופי של קופה לעסק יקבע מהמרכיבים הנ”ל וכל שינוי ברמת איכות המרכיבים יגרור בהכרח שינוי בתמחיר של הקופה. קופה ממוחשבת לעסק מחיר

בלי להיכנס לעלות המדויקת של מערכת קופה לעסק, נוכל להעריך שהעלות חומרה נעה בין 4500 ל 7000 ש”ח , תלוי במשתנים שונים כגון:איכות הציוד, סוג ההטמעה ואביזרים נוספים ככל שידרשו.

יש לבדוק בנוסף האם ישנן הוצאות נוספות הנדרשות כתוצאה מהתקנת הקופה רושמת כגון: עלות אחזקה שוטפת, עלות אחזקת קו תקשורת נוסף במידה ונדרש לצורך הקופה, עלות תפעול שוטפת כגון גלילי נייר ואביזרים מתכלים אחרים וכיו”ב…

רק לאחר חישוב כל המשתנים הנ”ל תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם לבצע את רכישת הקופה עבור בית העסק שלכם – רכישה שללא ספק תתרום רבות לניהול הנכון והתקין של העסק שלכם ולהגדלת הריווחיות, האטרקטיביות והאמינות שלו.

קופה ממוחשבת לעסק מחיר לסיכום –
בהכנת תוכנית עסקית לבית העסק שלכם, קחו בחשבון את מחירי עלות קופות רושמות ממוחשבות, כחלק ממרכיבי העסק וקבלו החלטה תואמת.

אם אתם מחפשים קופה ממוחשבת לעסק מחיר לא צריך להדאיג אתכם!

אשמח לייעץ לכל המתעניין לענות ולהגיב על כל שאלות נוספות או הערות.
ציון ניסים
052-2820554

כל הזכויות למאמר זה שמורות לבועז מצגר, אין להעתיק או להשתמש במאמר זה ללא קבלת רשות מהכותב.