קופות ממוחשבות - הפתרון המושלם להגדלת הכנסות ורווחיות העסק

מהלך של רכישת קופה רושמת ממוחשבת, הוא מהלך לא מבוטל מבחינת ההוצאה הכספית של בית העסק. מחיר קופות רושמות יכולות להשתנות ולכן חשוב לקחת כמה גורמים בחשבון לפני שמזמינים את נציג המכירות של חברת הקופות הממוחשבות.

קופה ממוחשבת סטנדרטית חייבת להכיל בתוכה חומרה הכוללת: מחשב, מערכת הפעלה, מסך ( מגע או רגיל ), מדפסת קופה, מגירה, קורא כרטיסי אשראי וסורק ברקוד. בנוסף, מתווספת לקופה תוכנת ההפעלה של הקופה ותוכנה לעבודה עם כרטיסי אשראי.

כמה עולה קופה רושמת?

מחיר סופי של הקופה יקבע מהמרכיבים הנ”ל וכל שינוי ברמת איכות המרכיבים יגרור בהכרח שינוי בתמחיר של הקופה. קופה ממוחשבת לעסק מחיר

בלי להיכנס לעלות המדויקת של מערכת קופה לעסק, נוכל להמר שהעלות נעה בין 3000 ל 4000 דולר, תלוי במשתנים שונים כגון שער הדולר, איכות הציוד, סוג ההטמעה ואביזרים נוספים ככל שידרשו.

יש לבדוק בנוסף האם ישנן הוצאות נוספות הנדרשות כתוצאה מהתקנת הקופה רושמת כגון: עלות אחזקה שוטפת, עלות אחזקת קו תקשורת נוסף במידה ונדרש לצורך הקופה, עלות תפעול שוטפת כגון גלילי נייר ואביזרים מתכלים אחרים וכיו”ב…

רק לאחר חישוב כל המשתנים הנ”ל תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם לבצע את רכישת הקופה עבור בית העסק שלכם – רכישה שללא ספק תתרום רבות לניהול הנכון והתקין של העסק שלכם ולהגדלת הריווחיות, האטרקטיביות והאמינות שלו.

לסיכום –
בהכנת תוכנית עסקית לבית העסק שלכם, קחו בחשבון את מחירי עלות קופות רושמות ממוחשבות, כחלק ממרכיבי העסק וקבלו החלטה תואמת.

אשמח לייעץ לכל המתעניין לענות ולהגיב על כל שאלות נוספות או הערות.
בועז מצגר
052-6910126

כל הזכויות למאמר זה שמורות לבועז מצגר, אין להעתיק או להשתמש במאמר זה ללא קבלת רשות מהכותב.