קופות ממוחשבות - הפתרון המושלם להגדלת הכנסות ורווחיות העסק

קופות ממוחשבות לחנויות

מחפשים קופה חכמה לעסק שלכם? חנויות רבות בישראל רואות לנכון להשקיע ברכישת קופות ממוחשבות לחנויות כחלק מההשקעה הכוללת בעסק. קופות רגילות הן כבר נחלת העבר, כיום רק קופות חכמות הן השולטות בשוק.

כבסיס להשוואה, ניקח לדוגמא את שוויץ – מדינה אירופאית עשירה ומבוססת: להפתעתנו, כמעט ולא נמצא בשוויץ חנויות קטנות עם קופות רושמות ממוחשבות.

קופות ממוחשבות לחנויות

אז מדוע בישראל הקטנה כן, ובשוויץ לא?

תשובה אחת ויחידה: עלות!

לא ממזמן נמכרה קופה חכמה שלנו לאיש עסקים שעשה עליה משוויץ, לאותו איש עסקים הייתה מעדנייה בתחום הבשר והוא סיפר לי שקופה ממוחשבת עולה בשוויץ למעלה
מ 20,000 יורו ! ! !

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכך האדם בשוויץ עולה הרבה יותר כסף ולכן מחירי התוכנה למערכות המקומיות שם – מרקיע שחקים!

ונחזור לשוק המקומי – בארץ המצב בדיוק הפוך!
ריבוי החברות העוסקות בפיתוח תוכנת קופה, גורם לשוק זה להיות תחרותי ולמחירים להיות אטרקטיביים. יש לכך גם משמעויות שליליות , אולם זה הוא לא נושא המאמר שלנו.

קופות לחנויות אופנה, קופות לחנויות נוחות, קופה חכמה, חנויות צעצועים, חנויות סלולר ועוד, יהיו בדרך כלל קופות ממוחשבות לחנויות ולא קופות רגילות כפי שהיינו רגילים לראות בשנים עברו.

קופות לחנויות נוחות – לסיכום

העלות הנמוכה של קופות רושמות ממוחשבות בישראל כיום, בהחלט גורמת לכל בעל עסק להרים את הכפפה ולרכוש קופה חכמה המאפשרת יכולות ניהול ברמות גבוהות, ידע זמין למנהל ברמת לחיצה על כפתור, נוחות שימוש וגמישות של התוכנה כלפי סוג העסק.
יש לכם שאלות נוספות בנוגע לקופה חכמה לעסק שלכם? מתלבטים במה לבחור? אשמח לייעץ לכל המתעניין בקופות חכמות, לענות ולהגיב על כל שאלות נוספות או הערות.

בועז מצגר
052-6910126

חוץ מקופות לחנויות נוחות, קראו על:

כל הזכויות למאמר זה על קופות ממוחשבות לחנויות שמורות לבועז מצגר, אין להעתיק או להשתמש במאמר זה ללא קבלת רשות מהכותב.